W Zielonej Górze, Nowej Soli, Kożuchowie, Głogowie, Polkowicach , Lubiniu wszystkie zabiegi wykonuję w domu klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

DOJAZD DO KLIENTA GRATIS!

Promocja obejmuje wszystkie zabiegi liftingujące twarz, szyję, biust, pośladki, odmładzanie i wygładzanie cery, odchudzanie i wyszczuplanie figury, ujędrnianie i remodelowanie zwiotczałych mięśni, oraz redukcję takich problemów estetycznych, jak cellulit we wszystkich fazach, rozstępy, blizny, zmarszczki i trądzik.


Modelowanie Sylwetki


Remodeling Ciała BeautyTek
Prawdziwa kuracja odmładzająca dla ciała. Ujędrnia i wzmacnia zwiotczałe mięśnie, poprawia wygląd skóry, wyzwala procesy naprawcze organizmu, dotlenienia komórki. Przywraca równowagę biologiczną tkankom i przyspiesza mikrokrążenie,poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej i pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii, a co za tym idzie w naturalny sposób odchudza.

Lifting Biustu BeautyTek 220 pln
Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem najnowszej technologii w kosmetyce ciała ,poprzedzony oczyszczającym pilingiem . 
Już po jednym zabiegu opadający i wiotki biust podnosi się nawet 2-3 cm. Piersi poprawiają swój kształt, są wyraźnie pełniejsze, nabierają sprężystości,a skóra i mięśnie ujędrniają się. Jest to idealna alternatywa dla osób, które nie chcą, lub nie mogą poddać się operacji plastycznej. Nie ma żadnego ryzyka i efektów ubocznych.Efekt wszystkich zabiegów liftingujących jest trwały. Podlega jedynie naturalnym procesom starzenia i pozwala utrzymać biust w stanie ponadczasowego młodego wyglądu.

Lifting Pośladków BeautyTek 220 pln
Ekskluzywny zabieg z zastosowaniem najnowszej technologii w kosmetyce ciała ,poprzedzony oczyszczającym pilingiem . 
Już po jednym zabiegu opadające i wiotkie pośladki podnoszą się nawet 2-3 cm,poprawiają swój kształt, są wyraźnie pełniejsze i nabierają sprężystości. Skóra i mięśnie ujędrniają się. Jest to idealna alternatywa dla osób które nie chcą, lub nie mogą poddać się operacji plastycznej. Nie ma żadnego ryzyka i efektów ubocznych. Efekt wszystkich zabiegów liftingujących jest trwały. Podlega jedynie naturalnym procesom starzenia i pozwala utrzymać pośladki w stanie ponadczasowego młodego wyglądu.

» Zabiegi Antycellulitowe
» Wyszczuplanie ciała
» Modelowanie sylwetki
» Pielęgnacja ramion i dłoni
» Zabiegi na blizny i rozstępy
» Maski na ciało
» Peeling ciała
» Pielęgnacja stóp
   
 
BeautyTek © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone