W Zielonej Górze, Nowej Soli, Kożuchowie, Głogowie, Polkowicach , Lubiniu wszystkie zabiegi wykonuję w domu klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

DOJAZD DO KLIENTA GRATIS!

Promocja obejmuje wszystkie zabiegi liftingujące twarz, szyję, biust, pośladki, odmładzanie i wygładzanie cery, odchudzanie i wyszczuplanie figury, ujędrnianie i remodelowanie zwiotczałych mięśni, oraz redukcję takich problemów estetycznych, jak cellulit we wszystkich fazach, rozstępy, blizny, zmarszczki i trądzik.

 

Zabiegi na Blizny i Rozstępy

Blizna to zmiana skórna tworząca się w miejscu urazu mechanicznego lub oparzenia. Powstaje z tkanki łącznej włóknistej w procesie gojenia się zastępując uszkodzoną tkankę. Rozstępy to wrzecionowate pasma pojawiające się najczęściej na pośladkach, brzuchu, udach i piersiach. Powstają na poziomie skóry właściwej i naskórka w wyniku uszkodzenia komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Istnieją dwa podstawowe mechanizmy powstawania rozstępów: zaburzenia hormonalne oraz mechaniczne uszkodzenia w wyniku znacznego przyrostu masy ciała.
Efekty po zabiegach:
- usunięcie lub zmniejszenie niedoskonałości skóry
- wygładzenie, uelastycznienie i wzmocnienie skóry
- odżywienie, regenerację i energizację tkanek
- odnowienie włókien kolagenowych i elastynowych

Regeneracja Blizn i Rozstępów BeautyTek
Zabieg z wykorzystaniem urządzenia biocybernetycznego, które przywraca tkankom energetyczną równowagę. Uruchamia spowolnione mechanizmy odżywiające i regenerujące w obszarach uszkodzonych zapewniając komórkom siłę do samonaprawy. Zapobiega stanom zapalnym i procesom chorobotwórczym.
Cena zabiegu uzależniona od wielkości blizn.

» Zabiegi Antycellulitowe
» Wyszczuplanie ciała
» Modelowanie sylwetki
» Pielęgnacja ramion i dłoni
» Zabiegi na blizny i rozstępy
» Maski na ciało
» Peeling ciała
» Pielęgnacja stóp

spartanol http://kulnaro.pl/spartanol-opinie/
Beztłuszczowa masa mięśniowa!
http://kulnaro.pl/spartanol-opinie/


 
 
BeautyTek © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone