W Zielonej Górze, Nowej Soli, Kożuchowie, Głogowie, Polkowicach , Lubiniu wszystkie zabiegi wykonuję w domu klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

DOJAZD DO KLIENTA GRATIS!

Promocja obejmuje wszystkie zabiegi liftingujące twarz, szyję, biust, pośladki, odmładzanie i wygładzanie cery, odchudzanie i wyszczuplanie figury, ujędrnianie i remodelowanie zwiotczałych mięśni, oraz redukcję takich problemów estetycznych, jak cellulit we wszystkich fazach, rozstępy, blizny, zmarszczki i trądzik.

Masaż leczniczy jest masażem opartym na technikach masażu klasycznego przez co często nazwa leczniczy i klasyczny jest stosowana zamiennie.
Jednak określenie \masaż leczniczy\ odnosi się do formy zabiegu.
Ma on na celu wyrównywanie pewnych zaburzeń:  
- leczeniu ich np. rozluźnianiu przykurczów mięśniowych powstałych na skutek nieodpowiednich pozycji itp.,  
- likwidacji bólu tzw. rwy kulszowej, postrzału odcinka lędźwiowego itd.za pomocą zabiegów manualnych (głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wstrząsanie i wibracja).
Polega na mechanicznym drażnieniu tkanek za pomocą wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, oklepywania, wibracji, roztrząsania, wałkowania). 
Masaż leczniczy jest wykonywany wyłacznie metodą ręczną, bez użycia aparatów i może być wykonywany miejscowo, na ściśle określone okolice ciała (jest to masaż częściowy) lub całe ciało (masaż ogólny lub całkowity).  

» Zabiegi Antycellulitowe
» Wyszczuplanie ciała
» Modelowanie sylwetki
» Pielęgnacja ramion i dłoni
» Zabiegi na blizny i rozstępy
» Maski na ciało
» Peeling ciała
» Pielęgnacja stóp

spartanol http://kulnaro.pl/spartanol-opinie/
Beztłuszczowa masa mięśniowa!
http://kulnaro.pl/spartanol-opinie/


 
 
BeautyTek © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone