W Zielonej Górze, Nowej Soli, Kożuchowie, Głogowie, Polkowicach , Lubiniu wszystkie zabiegi wykonuję w domu klienta po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

 

DOJAZD DO KLIENTA GRATIS!

Promocja obejmuje wszystkie zabiegi liftingujące twarz, szyję, biust, pośladki, odmładzanie i wygładzanie cery, odchudzanie i wyszczuplanie figury, ujędrnianie i remodelowanie zwiotczałych mięśni, oraz redukcję takich problemów estetycznych, jak cellulit we wszystkich fazach, rozstępy, blizny, zmarszczki i trądzik.

 

BeautyTek!

Zabiegi kosmetyki biocybernetycznej to najbardziej zaawansowana technologia w odmładzaniu twarzy i ciała.
Również na polu zabiegów dla urody, które do niedawna było zdominowane przez kosmetyki i preparaty, pojawiło się wiele urządzeń, które mają pomóc w utrzymaniu pięknej sylwetki i młodej twarzy.
Ale tylko jedno z nich wyróżnia się zastosowaniem absolutnie rewolucyjnego systemu.
Podejście wysokiej technologii do piękna ciała zaowocowało opracowaniem BeautyTeka - unikalnego aparatu w kosmetyce medycznej, który daje świetne rezultaty w całym spektrum zabiegów kosmetycznych: liftingach owalu twarzy, szyi, biustu, pośladków, odmładzaniu i wygładzaniu cery, odchudzaniu i wyszczuplaniu figury, ujędrnianiu i remodelowaniu zwiotczałych mięśni, oraz redukcję takich problemów estetycznych, jak cellulit we wszystkich fazach, rozstępy, blizny, zmarszczki i trądzik.

» Zabiegi Antycellulitowe
» Wyszczuplanie ciała
» Modelowanie sylwetki
» Pielęgnacja ramion i dłoni
» Zabiegi na blizny i rozstępy
» Maski na ciało
» Peeling ciała
» Pielęgnacja stóp

kulnaro kulnaro.pl
Wszystko znajdziesz u nas!
http://kulnaro.pl/


 
 
BeautyTek © 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone